Головна > Технології > Кращий за “Калашникова”: Українські фахівці розробили новий вид кулемета

Кращий за “Калашникова”: Українські фахівці розробили новий вид кулемета

Основною проблемою кулемета Калашникова було те, що через 10 тисяч пострілів його точність значно падала.

Українські фахівці розробили новий вид кулемета, який перевершує за характеристиками “кулемет Калашникова”. Відповідний зразок був представлений на міжнародній збройовій виставці “Зброя та безпека” в Києві, передають Патріоти України з посиланням на Українську стіну.

“Додаткова обробка ствола надає йому живучості та зносостійкості. Ми використовуємо карбонітрацію – обробку ствола спеціальними солями при температурі 580-680 градусів. Завдяки їй кулемет буде менш вибагливим до зовнішніх впливів, тому його можна буде використовувати в польових умовах”, – зазначив представник компанії-виробника.

За його словами, основною проблемою кулемета Калашникова було те, що через 10 тисяч пострілів його точність значно падала.

“Максимум після 25 тисяч пострілів було необхідно міняти ствол, тому що вже після 10-12 тисяч пострілів діаметр проходження кулі збільшувався і, відповідно, погіршувалася точність попадання. Наші столи йдуть на 30 тисяч пострілів і більше”, – підкреслив він.

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.