Головна > Політика > Розенблат здав паспорти і не піде з БПП

Розенблат здав паспорти і не піде з БПП

Депутат Верховної Ради Борислав Розенблат не має наміру залишати територію України в разі схвалення парламентом його затримання і арешту і здав свої паспорти.

Про це він заявив в інтерв’ю Українським Новинам.

“Ви постійно ставите це питання. Повторюю, що паспортів у мене немає, можливості виїхати за кордон теж немає, як власне і бажання уникати слідства, тому що я знаю, що не винен”, – сказав він.

За його словами, він володіє нерухомістю в Німеччині, але не має наміру уникати слідчих дій і протидіяти своєму можливому арешту.

“Тому всі мрії прокурорів про те, щоб я виїхав за кордон, не збудуться. Я ще раз повторюю, що я не винен і ніяких хабарів не отримував. Я все робив в рамках закону “Про статус народного депутата”, – підкреслив Розенблат.

Загрузка...

Він звинуватив слідство у його справі в провокації злочину і буде доводити це в суді.

“Я знаю, що в будь-якому випадку буде відкрито кримінальне провадження за статтею 370 Кримінального кодексу (провокація злочину), по якій ми звинувачуємо співробітників НАБУ. Вже сьогодні я бачу опір, тому що вони розуміють, що до них буде дуже багато питань. Тому що немає жодних осіб, яких нібито я підкуповував або намагався підкупити”, – заявив він.

Відповідаючи на питання про фірму його сестри, яка за даними слідства була створена для видобутку та вивезення бурштину з України, він сказав:

“Хто її створив, нехай і займається її долею. Фірму створили співробітники НАБУ з якихось даних моєї сестри, яка ніколи не знала про цю фірму. Друге питання – ніяких документів вона не оформлювала і не давала жодних доручень, щоб керувати цією компанією. Вона була створена НАБУ для того, щоб робити все за своїм сценарієм, і вони продовжують це здійснювати”.

Депутат повідомив, що не готовий здати свій мандат, оскільки на період розслідування справи такої можливості не існує.

Крім цього, він не має наміру виходити з політичної партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність”.

“Я вважаю, що це питання вже буде вирішене судом. Якщо я винен, то так, якщо не винен, то чому я повинен це робити?”, – сказав він.

За його словами, в рамках судових рішень слідством було допущено низку помилок і зараз його адвокати ініціюють перегляд рішень.

Розенблат повідомив, що ніяких слідчих дій з його участю у справі не проводиться.

Як відомо, антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції “Народний фронт” Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

НАБУ записало розмови Розенблата із “агентом Катериною”, якій він обіцяв за певну суму допомогти іноземній компанії отримати дозволи на видобуток бурштину в Україні.

Так, в одній із розмов Розенблат розповів агенту НАБУ, що ліцензії, які видала Держгеонадра компаніям, можна відібрати лише через суд. Таке “втручання” коштувало 25 тисяч доларів.

7 липня комітет Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді.

Наразі Розенблат за рішенням суду вніс 7 млн застави та одягнув електронний браслет.

Джерело

Якщо нижче на кнопці Ви бачите пальця догори - натисніть цю кнопку та отримуйте ще більше цікавих новин у Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Загрузка...
Composite615640');};document.body.appendChild(script615640);

Слідкуйте за нами в Facebook:І не забудьте підтвердити свій намір.


Загрузка...